Aktualności


Misją Banku jest dążenie do rozwoju Banku,
silnego kapitałowo, solidnego i cieszącego się
pełnym zaufaniem Klientów i Udziałowców
Banku.

WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO SKO


 

W grudniu ur. Bank Spółdzielczy w Lesznowoli ogłosił kolejny konkurs plastyczny w ramach prowadzonego w szkołach i gimnazjach konkursu oszczędzania SKO.
Konkurs plastyczny został przeprowadzony w trzech grupach wiekowych:
dla uczniów klas 0-3 Szkoły Podstawowej na kartkę świąteczną,  
dla uczniów klas 4-6 Szkoły Podstawowej na bombkę choinkową z motywem przewodnim SKO
dla młodzieży z Gimnazjum również bombkę choinkową z motywem przewodnim SKO.
 
Uczniowie mieli dowolność w wyborze techniki wykonania prac. Liczył się pomysł i innowacyjność. Po dokonaniu wstępnej selekcji przez Opiekuni SKO w szkołach, najładniejsze prace trafiły do Banku. Do konkursu zgłosiły się Szkoły Podstawowe w Mrokowie, Złotokłosie, Mysiadle i Głoskowie oraz Gimnazjum w Mrokowie.  
 
W dniu 24 stycznia br. w siedzibie Banku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród zwycięzcom konkursu. Zespół Szkół w Mrokowie reprezentowały Panie Katarzyna Waszczyk (opiekunka SKO w Gimnazjum) oraz Grażyna Prus (opiekunka SKO w Szkole Podstawowej klasy 1-3). Szkołę Podstawową w Mysiadle reprezentowały Panie Iwona Rudecka (opiekunka SKO) oraz Anna Barańska. Szkołę w Głoskowie reprezentowała Pani Jolanta Orzełowska (również opiekunka SKO). Zarząd Banku Spółdzielczego w Lesznowoli reprezentowała Pani Danuta Gajowska-Serafin – Wiceprezes ds. Finansowych, która wręczyła dyplomy i nagrody oraz pogratulowała zwycięzcom konkursu.
 
Wyniki konkursu plastycznego w konkursie SKO 2012/2013:
 
W kategorii klas 0-3 Szkoły Podstawowej zwyciężyli:
Miejsce I zajęła Izabela Wereszka z klasy 3a z SP Mroków. Miejsce II zajęli ex equo Marcin Klicz z klasy 2c oraz Bartek Pogłud z klasy 1b – obaj z SP Mysiadło. Miejsce III również ex equo zajęli Krzysztof Malinowski z klasy 2b z SP Głosków oraz Julian Kwaśniewski z klasy 1a z SP Złotokłos. W tej kategorii wyróżnienie specjalne za innowacyjną pracę otrzymała Julia Karolak z klasy 3a z SP Mroków.
 
W kategorii klas 4-6 Szkoły Podstawowej zwyciężyli:
Miejsce I zajął Bartosz Toczek z klasy 4b z SP Mroków. Miejsce II zajęła Julia Szczechowska z klasy 6b z SP Mroków. Miejsce III zajęły ex equo Gabriela Soból z klasy 5a z SP Złotokłos oraz Karolina Rosłoniec z klasy 4b z SP Głosków.
 
W kategorii Gimnazjum zwyciężyły:
Miejsce I zajęła Monika Kotlarz z klasy 1b. Miejsce II zajęła Dominika Zawadzka z klasy 1b a miejsce III zajęła Justyna Krzysztosiak z klasy 2b. Wszystkie zwyciężczynie to Gimnazjalistki z Mrokowa.
 
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Opiekunkom SKO dziękujemy za przeprowadzenie konkursu w szkołach!

« Powrót

realizacja: e-service.net.pl